چرا بایستی پاورشل یاد بگیریم

منتشر شده در دسته : پاورشل

به راستی دلیل یادگیری پاورشل چیست ؟ قبل شروع کار اساساً چرا بایستی پاورشل را یادبگیریم ؟  این موضوع اتوماسیون و این نوع موارد چیست ؟ جریان چیه ؟

دلیل یادگیری پاورشل

خیلی ساده است . محیط های شبکه و آیتی روز به روز رشد می‌کنند و بزرگ و بزرگ‌تر و پیچیده‌تر از گذشته می‌شوند . محصولات نرم افزاری روز به روز رشد کرده و پیچیده‌تر از گذشته می‌شوند و در این شرایط شرکت ها و سازمان ها نمی‌توانند هزینه کنند تا کارمندان زیادی را استخدام کنند تا کارهای دستی را در سازمان انجام دهند و تغییرات و کارهای جزیی هزینه بر می‌شوند . پس ما نیاز داریم تا همه چیز را اتوماسیون کنیم . علاوه بر این بایستی این اتوماسیون را بسنجیم و کنترل کنیم . بایستی بتوانیم مدیریت سازمانی شبکه را در حجم وسیع‌تر و با سرعت بالاتری انجام دهیم .

یکی از موارد دیگر این است که بایستی خطاهای انسانی را در انجام این کارهای پیکربندی کوچک ولی گسترده و مهم از بین ببریم . در شرایطی که شبکه با مشکل مواجه می‌شود خبره ترین مدیران شبکه دچار خطا می‌شوند . اگر در این شرایط شما اتوماسیون از پیش ساخته شده‌ای را داشته باشید به سادگی و بدون خطای انسانی می‌توانیم کارها را پیش ببریم . برای رفع همه این مشکلات پاورشل به کمک مدیران شبکه می آيد . استفاده از پاورشل روزبه روز گسترده می‌شود و در سازمان ها استفاده می‌شود .

*شما به عنوان یک متخصص امنیتی بایستی بتوانید از این فرصت استفاده کرده و در تست های نفوذ از پاورشل سواستفاده کرده و سیستم‌ها را بکارگیری کنید . به همین منظور بایستی قبل از آن به پاورشل مسلط باشید*

تعداد پیام ها 2

  1. با سلام وخسته نباشید ،کتاب اموزش پاور شل تو کتابفروشی پیدا میشه ؟نشخه گوشی رو نتونستم دان کنم

خوشحال می شویم دیدگاههای خود را در میان بگذارید * فرصت پاسخگویی به سوالات در بلاگ وجود ندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *