چرا بایستی پاورشل یاد بگیریم

منتشر شده در دسته : پاورشل

به راستی دلیل یادگیری پاورشل چیست ؟ قبل شروع کار اساساً چرا بایستی پاورشل را یادبگیریم ؟  این موضوع اتوماسیون و این نوع موارد چیست ؟ جریان چیه ؟

دلیل یادگیری پاورشل

خیلی ساده است . محیط های شبکه و آیتی روز به روز رشد می‌کنند و بزرگ و بزرگ‌تر و پیچیده‌تر از گذشته می‌شوند . محصولات نرم افزاری روز به روز رشد کرده و پیچیده‌تر از گذشته می‌شوند و در این شرایط شرکت ها و سازمان ها نمی‌توانند هزینه کنند تا کارمندان زیادی را استخدام کنند تا کارهای دستی را در سازمان انجام دهند و تغییرات و کارهای جزیی هزینه بر می‌شوند . پس ما نیاز داریم تا همه چیز را اتوماسیون کنیم . علاوه بر این بایستی این اتوماسیون را بسنجیم و کنترل کنیم . بایستی بتوانیم مدیریت سازمانی شبکه را در حجم وسیع‌تر و با سرعت بالاتری انجام دهیم .

یکی از موارد دیگر این است که بایستی خطاهای انسانی را در انجام این کارهای پیکربندی کوچک ولی گسترده و مهم از بین ببریم . در شرایطی که شبکه با مشکل مواجه می‌شود خبره ترین مدیران شبکه دچار خطا می‌شوند . اگر در این شرایط شما اتوماسیون از پیش ساخته شده‌ای را داشته باشید به سادگی و بدون خطای انسانی می‌توانیم کارها را پیش ببریم . برای رفع همه این مشکلات پاورشل به کمک مدیران شبکه می آيد . استفاده از پاورشل روزبه روز گسترده می‌شود و در سازمان ها استفاده می‌شود .

*شما به عنوان یک متخصص امنیتی بایستی بتوانید از این فرصت استفاده کرده و در تست های نفوذ از پاورشل سواستفاده کرده و سیستم‌ها را بکارگیری کنید . به همین منظور بایستی قبل از آن به پاورشل مسلط باشید*

صاحب امتیاز نت آموز : نویسنده , مدرس و متخصص در زمینه امنیت شبکه های رایانه ای

نظرات غیرمرتبط با موضوع این مطلب تایید نخواهند شد. این سوالات را می توانید از بخش پشتیبانی آموزشی مطرح کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *