جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

منتشر شده در دسته : آزمایش های هک اخلاقی

جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor چگونه انجام می شود ؟ ابزار Web Data Extractor به منظور استخراج اطلاعات تماس یک شرکت به کار گرفته می شود . اطلاعاتی مثل ایمیل ها , فکس , تلفن و ..
هکرها همیشه دنبال ساده ترین مسیرها و متدها برای جمع آوری اطلاعات می گردند . در این زمینه ابزارهای زیادی وجود دارد ولی به منظور جمع آوری اطلاعات تماس یک شرکت نرم افزار Web Data Extractor ابزاری کارآمد است . شما به عنوان یک تستر نفوذ بایستی خود را در موقعیت یک هکر گذاشته و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنید . اطلاعاتی حیاتی که در مسیر تست به شما کمک شایانی خواهد کرد . در این آزمایش شیوه جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor را خواهید آموخت .
این اطلاعات شامل متاتگ ها , ایمیل ها , شماره فکس و تلفن ها می شود . شما با استفاده از این نرم افزار سایتی را هک نمی کنید ! بلکه کار آن به این صورت است که این اطلاعات را صفحات سایت مورد نظر جستجو کرده و آنها را به صورت دسته بندی شده برای شما گردآوری می کند .

آزمایش  جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor

به منظور شروع آزمایش شما نیاز به یک سیستم کلاینتی با دسترسی ادمین و اتصال به اینترنت دارید

  • برای شروع به آدرس http://www.webextractor.com/download.htm رفته و جدیدترین نسخه نرم افزار را دانلود نمود و سپس نصب کنید . دانلود از سرور نت آموز
  • نرم افزار را اجرا نموده و مطابق شکل بر روی دکمه New کلیک کنید .

جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

  • با کلیک بر روی New پنجره تنظیمات نشست باز می شود . در قسمت URL آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید و همانطور که در شکل می بینید همه چک باکس های مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک کرده .

جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

  • اکنون بر روی دکمه Start کلیک کنید تا پروسه استخراج داده ها آغاز شود .
  • اکنون نرم افزار تمامی اطلاعات تماس موجود در صفحات سایت وارد شده را استخراج می کند . پس از اتمام پنجره گفتگو باز می شود که تایید می کند پروسه به پایان رسیده است . بر روی OK کلیک کنید .
  • همانطور که ملاحظه می کنید , در مدت زمان محدودی توانستیم کلیه اطلاعات تماس شامل , متاتگ ها , ایمیل ها , تلفن ها , فکس ها و آدرس های URL را بدست آوریم

جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor - ابزار Web Data Extractor

  • اکنون به منظور ذخیره سازی اطلاعات استخراج شده این نشست Ctrl + S را فشرده و نام دلخواهی برای آن انتخاب کنید . تا هر موقع به این اطلاعات نیاز داشته باشید به آنها دسترسی پیدا کنید .

صاحب امتیاز نت آموز : نویسنده , مدرس و متخصص در زمینه امنیت شبکه های رایانه ای

نظرات غیرمرتبط با موضوع این مطلب تایید نخواهند شد. این سوالات را می توانید از بخش پشتیبانی آموزشی مطرح کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *