جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

منتشر شده در دسته : آزمایش های هک اخلاقی

جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor چگونه انجام می شود ؟ ابزار Web Data Extractor به منظور استخراج اطلاعات تماس یک شرکت به کار گرفته می شود . اطلاعاتی مثل ایمیل ها , فکس , تلفن و ..
هکرها همیشه دنبال ساده ترین مسیرها و متدها برای جمع آوری اطلاعات می گردند . در این زمینه ابزارهای زیادی وجود دارد ولی به منظور جمع آوری اطلاعات تماس یک شرکت نرم افزار Web Data Extractor ابزاری کارآمد است . شما به عنوان یک تستر نفوذ بایستی خود را در موقعیت یک هکر گذاشته و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنید . اطلاعاتی حیاتی که در مسیر تست به شما کمک شایانی خواهد کرد . در این آزمایش شیوه جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor را خواهید آموخت .
این اطلاعات شامل متاتگ ها , ایمیل ها , شماره فکس و تلفن ها می شود . شما با استفاده از این نرم افزار سایتی را هک نمی کنید ! بلکه کار آن به این صورت است که این اطلاعات را صفحات سایت مورد نظر جستجو کرده و آنها را به صورت دسته بندی شده برای شما گردآوری می کند .

آزمایش  جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor

به منظور شروع آزمایش شما نیاز به یک سیستم کلاینتی با دسترسی ادمین و اتصال به اینترنت دارید

  • برای شروع به آدرس http://www.webextractor.com/download.htm رفته و جدیدترین نسخه نرم افزار را دانلود نمود و سپس نصب کنید . دانلود از سرور نت آموز
  • نرم افزار را اجرا نموده و مطابق شکل بر روی دکمه New کلیک کنید .

جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

  • با کلیک بر روی New پنجره تنظیمات نشست باز می شود . در قسمت URL آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید و همانطور که در شکل می بینید همه چک باکس های مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک کرده .

جمع آوری اطلاعات با ابزار Web Data Extractor

  • اکنون بر روی دکمه Start کلیک کنید تا پروسه استخراج داده ها آغاز شود .
  • اکنون نرم افزار تمامی اطلاعات تماس موجود در صفحات سایت وارد شده را استخراج می کند . پس از اتمام پنجره گفتگو باز می شود که تایید می کند پروسه به پایان رسیده است . بر روی OK کلیک کنید .
  • همانطور که ملاحظه می کنید , در مدت زمان محدودی توانستیم کلیه اطلاعات تماس شامل , متاتگ ها , ایمیل ها , تلفن ها , فکس ها و آدرس های URL را بدست آوریم

جمع آوری اطلاعات با Web Data Extractor - ابزار Web Data Extractor

  • اکنون به منظور ذخیره سازی اطلاعات استخراج شده این نشست Ctrl + S را فشرده و نام دلخواهی برای آن انتخاب کنید . تا هر موقع به این اطلاعات نیاز داشته باشید به آنها دسترسی پیدا کنید .

خوشحال می شویم دیدگاههای خود را در میان بگذارید * فرصت پاسخگویی به سوالات در بلاگ وجود ندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *