مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر

منتشر شده در دسته : آزمایش های هک اخلاقی

مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر چگونه انجام می شود ؟ چگونه با استفاده از ابزار proxy switcher به صورت نامحسوس وبگردی کنیم ؟ پروکسی سوییچر (Proxy Switcher) ابزاری است که شما را قادر می سازد تا به صورت خودکار لیست عظیمی از پروکسی های رایگان موجود و زنده در اینترنت را شناسایی کنید و به صورت ناشناس در اینترنت سیر کنید . علاوه بر این گاها نیاز است که برای انجام فعالیت هایی خاص , آدرس آیپی خود را به آدرس کشوری دیگر منتقل کنیم . با استفاده از این ابزار می توانید آدرس آیپی خود را از سایت هایی که مرور می کنید مخفی کنید و به صورت ناشناس بمانید . همانطور که از نام Proxy Switcher بر می آید این ابزار به شما کمک می کند تا بین پروکسی سرورهای مختلف به راحتی سوییچ کرده و جابجا شوید . در این آزمایش مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر را خواهید آموخت .

آزمایش  مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر

مرور ناشناس وب با استفاده از ابزار پروکسی سویچر Proxy Switcher

 • گزینه اول را انتخاب و بر روی Finish کلیک نمایید .

مرور ناشناس وب با استفاده از ابزار پروکسی سویچر Proxy Switcher

 • نرم افزار شروع به اسکن کرده و لیست عظیمی از پروکسی سرورهای زنده و موجود را به شما نشان می دهد . به منظور توقف اسکن از بالا بر روی آیکون ضربدر قرمز رنگ کلیک نمایید .
 • مشاهده می کنید که لیست سرورهای موجود به شما نمایش داده می شود .
 • در جدول سرورها اولین ستون آدرس آیپی و پورت سرور را به شما نشان می دهد . ستون دوم وضعیت سرور را نمایش می دهد . در صورتی که این ستون به صورت Untested می باشد بر روی آن راست کلیک کرده و Test this server را کلیک نمایید . ستون بعدی کشور مورد نظر را که سرور پروکسی در آن قرار گرفته به شما نشان می دهد .
 • خوب حالا فرض کنید که ما می خواهیم به سایت http://www.tenable.com/products/nessus/select-your-operating-system رفته و ابزار نسوس را دانلود نماییم . ولی به دلیل تحریم این سایت اجازه ورود را برای ما با آیپی ایران فراهم نمی کند . حال اگر با استفاده از پروکسی سوییچر آدرس آیپی خود را تغییر دهیم , دیگر سایت مرجع نمی تواند ما را شناسایی کند .
 • برای تست به یکی از سرورهای موجود در لیست مشابه زیر متصل شوید . برای مثال من بر روی یکی از سرورهای کشور برزیل راست کلیک کرده و Switch to this server را انتخاب می کنم .

مرور ناشناس وب با استفاده از ابزار پروکسی سویچر Proxy Switcher

 • حالا سایت گوگل را باز می کنم . مشاهده می کنید که آدرس آیپی من به آیپی برزیل تغییر کرده و گوگل من را با هویت برزیلی شناسایی می کند

مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر

 • متاسفانه یکی از کلیدی ترین قابلیت های این نرم افزار یعنی سوییچ خودکار بین پروکسی ها رایگان نیست ولی در عین حال برای ما کاربردی است.

در این آزمایش مرور ناشناس وب با پروکسی سویچر را فراگرفتید ولی لازم به ذکر است که ابزارهای زیادی به منظور پنهان ماندن در وب و مرورناشناس وجود دارند .

تعداد پیام ها 6

 1. سلام
  من نسخه جدید هم گرفتم و دستورات پچ هم اجرا کردم ولی سرورها را داخل نرم افزار نشون نمیده

خوشحال می شویم دیدگاههای خود را در میان بگذارید * فرصت پاسخگویی به سوالات در بلاگ وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *