تست نفوذ آنلاین در متااسپلوییت

منتشر شده در دسته : بلاگ, متااسپلوییت پیشرفته

تست نفوذ آنلاین چیست ؟ به دفعات زیاد از من سوال شده که چگونه از متااسپلوییت برای تست نفوذ آنلاین استفاده کنیم ؟ کدام ماژول های متااسپلوییت قابلیت تست آنلاین را دارند ؟ شما که همش از آدرس آیپی لوکال استفاده می کنید ؟ متااسپلوییت به درد نمی خوره چون قابلیت تست آنلاین رو نداره!!!!!! به من ایمیل زدند که چجوری تو متااسپلوییت ماژولی را طراحی کنیم که قابلیت تست نفوذ آنلاین رو داشته باشه ؟ خوب مسلما همه ماژول ها این قابلیت را داره.
برخی سوالات بهتر است . بهترین راه برای تست نفوذ آنلاین با متااسپلوییت چی هست. من همیشه یک پاسخ دادم. بهترین راه استفاده از یک محیط تست آنلاین هست. یک وی پی اس با دبیان Wheezy خریداری کنید . بسته های مورد نیاز کالی رو روش نصب کنید . بنا به میزان مموری خریداری شده ممکنه قادر به استفاده از رابط گرافیکی نباشید ولی برای یک حرفه ای خط فرمان کافی است. اگر کارت اعتباری دارید می توانید از سرویس رایگان ابری آمازون S3 استفاده کنید. برخی از شرکت های داخلی اقدام به ایجاد وی پی اس مخصوص کالی کردند و خلاصه راههای زیادی هست.
ولی راه ساده چطور . بله شما می توانید پورت فورواردینگ کنید . خیلی ساده هست ولی من توصیه نمی کنم . هرچند به دلیل درخواست امروز این روش رو آموزش می دهم. هرچند همه مودم ها شاید توانایی پورت فورواردینگ را نداشته باشند.

دسترسی محدود شده است

دسترسی به این محتوا به کاربرانی که محصول زیر را خریداری کرده اند محدود شده است. در صورتیکه این محصول را سفارش داده اید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید