اسکریپت بروت فورس جیمیل

منتشر شده در دسته : بلاگ, تست نفوذ وب

بروت فورس جیمیل آیا امکان پذیر است ؟ چگونه یک اسکریپت برای بروت فورس جیمیل به زبان برنامه نویسی پایتون طراحی کنیم ؟ یکی از توانایی های ضروری برای یک آزمونگر نفوذ داشتن مهارت برنامه نویسی می باشد . شما می توانید به صورت پیش فرض از ابزارهای آماده شده توسط دیگر اشخاص استفاده کنید ولی در برخی شرایط نیاز به نوشتن یک اسکریپت اختصاصی پیدا می کنید. به صورت کلی داشتن مهارت برنامه نویسی برای یک تستر در هر شرایطی لازم و ضروری است.
شما با استفاده از ابزار قدرتمند هایدرا می توانید به سادگی طیف گسترده ای از حملات بروت فورس را بر روی سرویس های مختلف پیاده سازی کنید. در این آموزش قصد دارم تا نحوه نگارش یک اسکریپت بسیار ساده برای بروت فورس جیمیل را به شما آموزش دهم. مسلما بروت فورس جیمیل کار دشواری است و تنها در شرایطی نتیجه بخش خواهد بود که یا قربانی هدف رمزعبور ساده ای را استفاده کند و شما آن را با استفاده از یک لیست کوتاه پسوردهای رایج بروت فورس کنید و بایستی حتما پسورد قربانی درون این لیست موجود باشد . یا اینکه شناخت بسیار بالایی از هدف خود داشته باشید و قادر به حدس 90 درصدی پسورد وی باشید و تنها نیاز به تست تعداد محدودی از پسوردها را داشته باشید. سرویس جیمیل دارای مکانیزم های امنیتی بالایی است و در بسیاری از موارد حمله ای که امروز به شما معرفی می کنم با شکست مواجه می شود ولی برای شروع خوب است .
در این آموزش یک اسکریپت ساده پایتون برای بروت فورس جیمیل ایجاد می کنیم. پس اگر قصد دارید در زمینه تست نفوذ فعالیت کنید حداقل زبان برنامه نویسی پایتون را کار کنید. به گیت هاب رفته و اسکریپت های مختلف نوشته شده توسط برنامه نویسان حرفه ای را بررسی کنید . سعی در تغییر متغیرها و کدخوانی و نحوه انجام آنچه درون برنامه رخ می دهد باشید. کار را با اسکریپت های ساده تر آغاز کنید. با کتابخانه های گسترده و ماژول های پایتون آشنا شوید و متدهای مهم آنها را به خاطر بسپارید .
هشدار! هرگز به صورت غیرمجاز اقدام به تست حساب های جیمیل دیگران نکنید. این آزمایش تنها جنبه آموزشی دارد و تست نفوذ بدون اجازه جرم محسوب می گردد و مسئولیت هر نوع استفاده غیرقانونی از آن بر عهده شخص متخلف می باشد.

دسترسی محدود شده است

دسترسی به این محتوا به کاربرانی که محصول زیر را خریداری کرده اند محدود شده است. در صورتیکه این محصول را سفارش داده اید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید

تعداد پیام ها 3

 1. بسمه تعالی
  سلام
  انجام دادم اما خود پسورد درست را هم اشتباه حساب می کرد یعنی پسورد درست را هم در لیست گذاشتم اما برنامه اون را نیز اصلا حساب نکرد . نمیدونم برای چی؟

  1. سلام
   اول از همه داخل تنظیمات جیمیل هدف بایستی گزینه Allow less secure apps فعال باشه.
   یکبار رمز جیمیل هدف رو ریست کنید و مجدد تست کنید. با جیمیل های دیگه هم تست کنید. این اسکریپت کار خاصی نمی کنه که جواب نده . به صورت خیلی ساده تک تک اسامی و رمزها را از پورت و پروتکل تعیین شده لاگین می کند.

پیام ها بسته شده است

خوشحال می شویم دیدگاههای خود را در میان بگذارید * فرصت پاسخگویی به سوالات در بلاگ وجود ندارد