مرورگر Firefox Focus

منتشر شده در دسته : بلاگ

موزیلا مرورگر Firefox Focus با زمینه تمرکز بر روی حریم خصوصی کاربران را به اندروید آورد. پس از اینکه این مرورگر در نوامبر 2016 برای دیوایس های iOS در دسترس قرار گرفت , در این هفته موزیلا این ابزار قدرتمند در زمینه حریم خصوصی را در اختیار کاربران اندروید قرار داد.

مرورگر Firefox Focus

این مرورگر که Firefox Focus نام دارد به منظور برطرف ساختن تهدیدهای مختلف کاربران در زمینه حریم خصوصی طراحی شده است. در عین حال کاربران قادر به استفاده از مرورگر با سرعت بالا , رایگان و تجربه کاربری ساده و بهینه هستند.

بر اساس گفته های موزیلا این مرورگر در iOS از نرخ رتبه 4.6 در فروشگاه App Store برخوردار است که از این نظر بالاترین رتبه مرورگر از برندی معتبر در آیفون و آیپدها می باشد. مهم ترین ویژگی مرورگر Firefox Focus حذف تبلیغات , آنالیزورها , شبکه های اجتماعی و دیگر ردیاب های کاربران می باشد. این در حالی است که برای برخورداری از این قابلیت ها کاربر هیچ نیازی به تغییر تنظیمات مرورگر ندارد. به این دلیل کاربران از کنترل بالا بر روی فعالیت های آنلاین خود بدون ردیابی شدن و شناسایی نوع دیوایس برخوردارند.

نسخه اندروید نیز همین ویژگی ها را داشته و اجازه مرور رایگان بدون ردیابی شدن توسط تبلیغات و دیگر انواع تبلیغات را فراهم آورده در نتیجه تجربه مرور سریع تر وب را فراهم می آورد.

به علاوه این مرورگر دارای قابلیتی بوده که تنها با فشار دادن یک دکمه با نام Erase به کاربر اجازه داده تا تمام داده های مرورشده در نشست فعلی را حذف کند. تمام بهینه سازی های انجام شده در مرورگر Firefox Focus بدون پیاده سازی کوچکترین تغییر قابل استفاده است.

هدف مرورگر هم همین است. به مرور وب پرداخته بدون اینکه هیچ کسی شما را زیر نظر داشته و ردیابی کند. این مرورگر به صورت خودکار طیف وسیعی از ردیاب های آنلاین را از لحظه اجرا بلاک کرده و به سادگی تاریخچه مرورگر , پسوردها و کوکی ها را حذف می کند.

خوشحال می شویم دیدگاههای خود را در میان بگذارید * فرصت پاسخگویی به سوالات در بلاگ وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *