درباره کالی لینوکس

منتشر شده در دسته : تست نفوذ با کالی

درباره کالی لینوکس کمی بیشتر بدانیم . کالی لینوکس یک سیستم عامل بازرسی امنیتی و جعبه ابزاری است که بیش از ۳۰۰ ابزار تست نفوذ و بازرسی امنیتی را یکی کرده و یک راهکار یکجا را برای مدیران آیتی و متخصصین امنیتی ارایه می کند .

درباره کالی لینوکس

کالی لینوکس تجربه بهتر و آسان تری را در تست های نفوذ ارایه کرده و کار را برای عامه متخصصین آیتی و متخصصین امنیتی دسترس پذیرتر کرده چرا که بر اساس استانداردهای لینوکس دبیان توسعه یافته است .بنابراین محیطی ملموس را برای مدیران آیتی فراهم می کند .
نتیجه کار پدید آمدن راهکاری بسیار قوی تر است که توانایی بروزرسانی بسیار آسان تر را به شما می دهد . علاوه بر این کاربران می توانند سیستم عامل را شخصی سازی کنند تا نیازهای خود را برآورده سازند . توسعه دهندگان کالی ابزار قدرتمند متااسپلوییت را برای تست نفوذ شبکه ، ابزار انمپ را به منظور اسکن پورت و آسیب پذیری ، ابزار وایرشارک را به منظور مانیتور ترافیک شبکه و ابزارAircrack-NG را برای تست نفوذ شبکه های وایرلس درون سیستم کالی گنجانده اند . کالی لینوکس بر روی محدوده وسیعی از سخت افزارهای قابل نصب است و با دیوایس های وایرلس و یو اس بی زیادی سازگار می باشد . همچنین از دیوایس های ARM پشتیبانی می کند.