درباره کالی لینوکس

منتشر شده در دسته : تست نفوذ با کالی

درباره کالی لینوکس کمی بیشتر بدانیم . کالی لینوکس یک سیستم عامل بازرسی امنیتی و جعبه ابزاری است که بیش از ۳۰۰ ابزار تست نفوذ و بازرسی امنیتی را یکی کرده و یک راهکار یکجا را برای مدیران آیتی و متخصصین امنیتی ارایه می کند .

درباره کالی لینوکس

کالی لینوکس تجربه بهتر و آسان تری را در تست های نفوذ ارایه کرده و کار را برای عامه متخصصین آیتی و متخصصین امنیتی دسترس پذیرتر کرده چرا که بر اساس استانداردهای لینوکس دبیان توسعه یافته است .بنابراین محیطی ملموس را برای مدیران آیتی فراهم می کند .
نتیجه کار پدید آمدن راهکاری بسیار قوی تر است که توانایی بروزرسانی بسیار آسان تر را به شما می دهد . علاوه بر این کاربران می توانند سیستم عامل را شخصی سازی کنند تا نیازهای خود را برآورده سازند . توسعه دهندگان کالی ابزار قدرتمند متااسپلوییت را برای تست نفوذ شبکه ، ابزار انمپ را به منظور اسکن پورت و آسیب پذیری ، ابزار وایرشارک را به منظور مانیتور ترافیک شبکه و ابزارAircrack-NG را برای تست نفوذ شبکه های وایرلس درون سیستم کالی گنجانده اند . کالی لینوکس بر روی محدوده وسیعی از سخت افزارهای قابل نصب است و با دیوایس های وایرلس و یو اس بی زیادی سازگار می باشد . همچنین از دیوایس های ARM پشتیبانی می کند.

صاحب امتیاز نت آموز : نویسنده , مدرس و متخصص در زمینه امنیت شبکه های رایانه ای

تعداد پیام ها 2

نظرات غیرمرتبط با موضوع این مطلب تایید نخواهند شد. این سوالات را می توانید از بخش پشتیبانی آموزشی مطرح کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *